איך לבחור D'J לאירוע

אין כמו לצעוד אל החתונה שאתם מתכננים כל כך הרבה זמן,אתם מתחילים לרוץ אל התהליך ונתקלים בנושא איך בוחרים דיג׳י שידע להזיז את האורחים שלנו נכון?
איך נדע להתאים את עצמנו ומה צריך לתאם איתו לפני? 

זה שידע לגרום לכולם לעוףףףף אל הרחבה בשיא ההתלהבות

בניגוד לכל האירגונים הנוספים שלנו לחתונה, חליפת חתן שמלת כלה, האוכל הנכון, הדיג׳י שלנו סוגר את האולם ביחד איתנו עד אחרון האנשים, יש לו השפעה ענקיתתתתת בכמה יזכרו את האירוע שלכם לטובה ושיהפוך את הערב הזה לבלתי נשכח!

ועכשיו הגיע הזמן לבחור את האדם הנכון שינגן את הניגון הנכון לקראת האירוע שלנו!
ריכזנו לפנייכם את הטיפים הכי טובים לבחירת הדיג׳י הנכון עבורנו! 
בואו נתחיל…..ברגל ימין!!!! 

טיפ מס׳ 1 המלצות 
כמו בכל אירוע עם דיג׳י טוב אין דבר יותר חשוב מלהתחיל לשמוע המלצות, כדאי לשמוע אותם מאנשים קרובים, משפחה, מכרים, חברים טובים שיודעים על מי מדובר,או אם אתם בעצמכם נהנתם באירוע מהדיג׳י תדאגו לקחת כרטיס ביקור שיהיה לכם בידים ,את שמו, ואת שם החברה במידה ולא מדובר באיש פרטי.
לפני יציאתם לפגישה עם הדיג׳י האחרים כדי לתאם איתם על הפרמטרים ותיאום הציפיות שלכם מהאירוע.
 

טיפ מס 2 הפגישה 
תפקידו של התקליטן הוא לקחת את הצלילים ולנגן אותם בדיוק לפי הניגון שלכם! 
כלומר , בדיוק מה שאתם אוהבים ולמה שהקהל שלכם אוהב ומתחבר גם אם אתם לא מומחים כל כך גדולים במוזיקה, אתם צריכים לתאם ציפיות לגבי האווירה שאתם רוצים לנגן לקהל שלכם ועל הרגעים הרומנטים שלא ישכחו! 
כשדיג׳י לא מדבר בהכללה מיותרת ונותן לכם דוגמאות מוזיקליות שמבינות שהוא הבין אתכם ואת מה שאתם משדרים לו, זה ההזדמנות להבין שמדובר כאן באיש מקצוע אמיתי 
 
טיפ מס 3 הכימיה
הדבר הכי חשוב בחיפוש ובמציאת התקליטן זה בן אדם שמדבר בגובה העיניים שלכם! שתרגישו קלילים וכייפים איתו! שתאהבו את הגישה והכימיה שלו, שיסתכל עליכם בגובה העיניים ורק שהוא מסתכל עליכם ידע איך הוא מגשים את החלומות שלכם! חשוב שתרגישו שאתם מקבלים את מלוא היחס ולא כדרך אגב! ושהתקליטן יהיה אדם נוח, חביב, אמין, סבלני ,סימפטי וחשוב לא פחות - אוהב מוזיקה ונהנה מעבודתו.


טיפ מס׳ 4 מקצועיות!
 חובה שהדיג׳י שלכם ידע בדיוק מה לשים ומתי! מה לנגן באיזה זמן ובאיזה דרך! שתרגישו שזה שונה מכל מה ששמעתם עד עכשיו ! שכל חתונה שלו נשמעת אחרת! ולא גרסת העתק הדבק , שידע להכניס קטעים אומנותים כמו גיטרה מתנגנת פתאום או איזה שיר סלואו שיכנס בדיוק בזמן! גרסאות שונות לשירים שמכירים ולשירים מוכרים. מוזיקה שתדבר לאופי האורחים ותגרום לאנשים לזוז כי מה יותר כיף מאירוע מקפיץ ברמה כזו?!  - באירוע אחד זה יכול להיות רוק מטאל ובחתונה אחרת מוזיקה גאז פופ . לכן התקליטן צריך להבין בדיוק את הקהל ולדבר איתו בעיניים! ,
 
טיפ מס׳ 5 התרשמות מעבודות של הדיג׳י 
בקשו מהדיג׳י שבחרתם מוזיקה לדוגמה, כלומר לבקש לשמוע עבודות שלו בחתונות או אפילו לבקש לראות איזה סרט חתונה וככה תבינו את הקהל איך הוא היה ואיך הוא ידע לנגן את הניגון הנכון. עדיף לצפות בסרט המכיל את חומר הגלם, ולא בסרט הערוך. חשוב לוודא שהוא יודע ליצור מעברים חלקים בין השירים כך שלאירוע יהיה פסקול מתמשך שיגרום לאנרגיה חיובית על הרחבה ולא יהיו מעברים לא קשורים. 
 
טיפ מס׳ 6 פגישה שניה 
לאחר שפגשתם אותו והבנתם שזה הדיג׳י המדובר הגיע הזמן להפגש לבחירת המוזיקה ותיאום ציפיות 
כחודש בערך לפני החתונה נפגשים ומתחילים לקבוע מה יתנגן בכל זמן נתון כגון קבלת פנים, חופה, ריקודים, הפסקות סלואו ועוד. בפגישה, ספרו לדיג׳י על אופי האירוע שלכם ואיך אתם מדמיינים את החתונה שלכם בדיוק! מה הגילאים ברחבה וכו׳.. 
 
טיפ מס׳ 7 בחירת הסגנון של החתונה 
בשביל להתחיל כדי שתבואו עם סגנונות מראש ככה תוכלו להדריך בדיוק למה אתם מכוונים ואיך אתם רוצים שישמע המוזיקה כשמגיעים זוגות שמבינים במוזיקה, התקליטנים בונים את פסקול קבלת הפנים על פי הטעם המוזיקלי של מה שאתם מביאים. ואם אתם פחות מבינים במוזיקה ולא יודעים איך לכוון אותו הדיג׳י יתחיל לשאול שאלות ואתם תדעו לענות לו בדיוק איזו אווירה ירצו לשדר באירוע: מוזיקה מקפיצה רועשת ,מרגשת, צנועה, מיוחדת וכו'. על פי התשובות, משמיעים לבני הזוג שירים מתוך העבודות הקיימות. חשוב שתיידעו את התקליטן גם מה אינכם רוצים לשמוע ומה אתם לא אוהבים בשום צורה!
שתפגשו אותו ותסמכו עליו,זה יגיע לבד ! הקליק הזה יקרה ישר! 

לסיום תלכו עם תחושות הבטן שלכם! 
תעשו מההכנות שלכם משהו קליל וכיפי וקחו את זה פאן!
אחרי הכל לא כל יום אתם מתחתנים! המון מזל טוב והצלחה בהמשך בחירת הדיגי ❤️
Coi בניית אתרים