כל הטיפים להפקת חתונה קטנה

כל הטיפים להפקת חתונה קטנה


יש מי שחולמים להינשא בפורום רחב בעוד אחרים משתוקקים לקיים חתונה קטנה, אינטימית במחיצת האנשים הקרובים ביותר. מה שנקרא: "חתונת מיקרו". 


לקונספט של חתונות קטנות יתרונות רבים אשר מיצבו אותן כפורמט המועדף על רבים: 
ראשית, לחתונה קטנה יגיעו אנשים מוכרים שנבחרו בקפידה כך שתוכלו להרגיש שאתם מכירים את כולם ושבאמת מדובר באנשים שתרצו שיהיו שותפים שלכם לאירוע ולא "חברים של ההורים מהעבודה" שאול מעולם לא פגשתם. 
שנית, חתונה מצומצמת שומרת על אווירה נינוחה והמוזמנים נהנים מיחס VIP ומעריכים את ההזדמנות להשתתף באירוע שרק מעטים נבחרו להשתתף בו. 
לאלה מצטרפים יתרונות נוספים כמו האפשרות לחסוך בתקציב על חשבון שטח ולהקדיש כספים לטובת מקום איכותי, אוכל משובח, תוכנית אומנותית מרתקת וכן האפשרות לשמור על חיבור עם המוזמנים ועל האינטראקציה בינם ובין עצמם לאורך האירוע ולהקדיש להם תשומת לב אישית. 

כיצד תוכלו להפיק בדרך המוצלחת ביותר חתונות קטנות ומשגעות בהתאמה אישית? טיפים בדרך לאירוע מנצח.

קונספט ייחודי
חשבו על הדרך לייחד את החתונה שלכם מחתונות אחרות. כאשר מדובר בחתונה קטנה פשוט יותר לעשות זאת ולהפוך את החזון למציאות. 
לדוגמא: ניתן לבחור נושא לחתונה, למשל, הוליווד, ילדי הפרחים, חתונה בשיק עתידני, חתונה מיסטית ולפי הנושא לחשוב גם איך כל האלמנטים משתלבים יחדיו כמו תפאורה, ריהוט, האוכל שיוגש, המשקאות, הלבוש שלכם ושל האורחים, האטרקציות. 
אפשר לחשוב גם כיצד האישיות שלכם כזוג תתורגם בפועל באירוע – ציורים או איורים שלכם, תמונות וקליפים של תמונות המתארות את סיפור אהבתכם, חידון באפליקציה שחובר עליכם ובוחן את האורחים כמה טוב הם מכירים אתכם ועוד...

טביעת חותם אישית
בחתונה קטנה ניתן בהחלט להקדיש יחס אישי לכל אורח באמצעות הזמנה שכתובה בכתב יד, תפריט מתוכו על אורח בוחר מנה בטאץ' ייחודי, שיר שהתקליטן מקדיש לכל אורח שבחר מראש את השיר שהוא רוצה לשמוע ולרקוד במהלך המסיבה, מתנה מיוחדת כמזכרת שקשורה לאופי של האורח ועוד מחוות קטנות שאפשר לבצע רק בחתונות מהסוג האינטימי. 

גיבוש רשימת האורחים
היו סלקטיביים באפיון ותכנון רשימת האורחים ובחרו באמת את האנשים שתרצו שישמחו אתכם ושיש סיכוי גבוה יותר שיופיעו לאירוע. 
נסו לחשוב על הדרך הנכונה לוודא שהם מגיעים ובצורה אישית כמו שיחת טלפון אישית לכל מוזמן ולאחר שתהיה לכם הרשימה עם אישורי ההגעה תוכלו לנסות להחליט כיצד האורחים ישבו זה לצד זה להשגת הדינאמיקה הטובה ביותר. 
החליטו כיצד לשתף כל אורח באופן פעיל בחתונה: אורחים בעלי כישרון יוכלו להציג, לשיר או לבצע קטע ריקוד, אורחים יכולים להקריא ברכות וכדומה. 
​​​​​​​
ניהול חכם של התקציב
היו מודעים לדרך שבה אתם מחלקים את התקציב על פי סדר העדיפויות שלכם ועקבו אחרי הכספים וחשבו היכן להשקיע כך שהחתונה תהיה קטנה אבל בסטנדרט הגבוה ביותר. למשל, אולם אירועים מרשים, מופע מקורי, קייטרינג איכותי. 
מרחב חווייתי
אין ספק שהמקום בו תבחרו לקיים את החתונה הקטנה בעל השפעה מכריעה על האווירה הרגועה והנינוחה ובחתונה קטנה אתם מעוניינים בוודאי למקסם את החוויה ולמצוא מקום בו האורחים ירגישו את ההשקעה שעשיתם. 
קולוניה היא כפר אירועים קונספטואלי מרגש ששואב השראה מכפרי הנופש הבינלאומיים היוקרתיים ומציע מרחב המדמה מעין ריזורט מפנק עם שוק אוכל המחבר בין מטבחים מהעולם, בית קפה אופנתי, בר מסוגנן, חוויה קולינארית יוצאת דופן ומרחבים ירוקים עוטפים המתמזגים עם חלל מקורה מהוקצע. אידיאלי כאשר רוצים לקיים חתונה קטנה אקסקלוסיבית בה האורחים נהנים מאווירת החיים הטובים וההיצע המסחרר של אפשרויות בחתונה אחת קטנה ובלתי נשכחת...

Coi בניית אתרים