כניסות לבת מצווה

ערכנו והכנו לכם את הכניסות הכניסות הכי שוות ל2023 

זיקוקים קרים לכניסה לבת מצווה
זיקוקים קרים לכניסה לבת מצווה
כניסת  בת מצווה ירח
כניסת בת מצווה ירח
כניסת בת מצווה כרכרה
כניסת בת מצווה כרכרה
כניסת בת מצווה אותיות מוארות
כניסת בת מצווה אותיות מוארות
כניסת יהלום לבת מצווה
כניסת יהלום לבת מצווה


כניסות לבת מצווה שאף אחד לא ישכח

בת מצווה מציינת מועד מרגש ומיוחד בחייה של כל נערה. זהו אירוע המסמל את הפריחה שלה, המעבר מילדות לבגרות שנהוג לחגוג באירוע גדול מהחיים.
לרגע כניסתה של נערת בת המצווה למקום האירוע יש אפקט משמעותי. רגע הכניסה הוא רגע חשוב שנותן את הטון לאירוע כולו. רגע זה, מלא בציפייה והתרגשות, מהווה הזדמנות ליצור אווירה בלתי נשכחת וגם כזאת משקפת את אישיותה הייחודית ואופייה של הנערה.

לכן, כניסות לבת מצווה הן לא רק עוד רגע מסוים מתוך האירוע, אלא במידה רבה אחד הרגעים החשובים ביותר. הפיכת הכניסה הזו למרהיבה, מרשימה, מיוחדת ומרגשת, שובה את לב האורחים וגם מכבדת את נערת בת המצווה ומדגישה את חשיבותה ביום הגדול שלה. כניסה מתוכננת בקפידה יכולה לעורר רגש ולסמל את תחילת הערב הגדול. 


כניסות מיוחדות לבת מצווה ב-2024

ככל שאנו מתקדמים, שהרי אי אשפר לעצור את הזמן, הגיע הרגע להתייחס לכניסות הרלוונטיות ביותר לזמן זה. הכה כמה רעיונות וטרנדים של כניסות מיוחדות לבת מצווה לשנת 2024. מדובר בכניסות השואפות להיות יצירתיות, אישיות, מרעננות ומיוחדות יותר. 
 • כניסת מרגשת על ירח – כניסה מרשימה במיוחד, על תפאורת ירח מלהיבה ומפתיעה. כניסה זו מעוררת התרגשות מיוחדת במינה ומהווה נקודת התחלה מושלמת לאירוע יוצא מן הכלל. זו כניסה שמסמלת את הגשמת כל החלומות, כל השאיפות וכל הרצונות של נערת בת המצווה ביום המיוחד שלה.
 • כניסה מרהיבה על כרכרה – באווירה חלומית אגדתית, כלת בת המצווה נכנסת למקום, רכובה על כרכרה מרהיבה ומושקעת. זוהי דרך נהדרת להדגיש את חשיבותו של היום המיוחד, עם איכות חד פעמית ועיצוב קסום שמפתיע ומרגש את כל האורחים וכמובן את נערת בת המצווה ובני המשפחה.  
 • כניסה על נדנדת יהלום – נערת בת המצווה יכולה להיכנס אל האירוע הגדול שלה, כשהיא ישובה על נדנדת יהלום מעוצבת, בשיק מפואר ונוצץ. כניסה כזאת מתאימה לנערות שמעריכות יוקרה ורוצות ליהנות מאווירה תואמת בבת המצווה.  
 • כניסה ברגל ימין על השטיח האדום - אופציה קלאסית אך תמיד זוהרת, ומאוד מרשימה. הכניסה על השטיח האדום גורמת לנערת בת המצווה להרגיש כמו סלבריטי אמיתית. הכניסה כרוכה בפרישת שטיח אדום המוביל אל תוך המקום, עם חבלי קטיפה. אפשר להוסיף ליווי של צלמי פפראצי (חברים או צלמים ששוכרים), כדי לצלם את הכניסה המפוארת שלה.
 • כניסה מיוחדת עם זיקוקים קרים או פסנתר - לכניסה מרהיבה ויוצאת דופן, שילוב זיקוקים קרים או פסנתר כנף יכולים לבוא בחשבון. זיקוקים קרים יכולים ליצור אווירה נוצצת וקסומה ללא שום חשש מאש חמה. הופעת פסנתר חיה יכולה להוסיף רמה גבוהה של תחכום וחן לכניסה של הנערה.
 • כניסה בשילוב שיר ששרה נערת בת המצווה - כניסה אישית ונוגעת ללב, שבה נערת בת המצווה מבצעת שיר כשהיא נכנסת. זו יכולה להיות מנגינה אהובה או יצירה משמעותית שמדברת אליה באופן אישי. דרך זאת מציגה לראווה את כשרונותיה ואת עוצמתה האישית. אפשרות אחרת תהיה להזמין זמרת שתשיר בזמן שהנערה נכנסת לאולם. 
 • כניסת קופים (שחקנים מחופשים) וקביים - לקורטוב של שובבות והפתעה, כניסה זו מציגה אנשים מחופשים לקופים, המשתמשים בקביים לביצוע אקרובטיקה או תרגילים שובבים. כניסה זו יכולה להוסיף מימד של כיף ושעשוע בלתי צפוי, כשנערת בת המצווה עושה את דרכה לאולם.
 • עמדת צילום באופי מיוחד - עמדת צילום סגנון רטרו או מציעה חווית כניסה נוסטלגית ואישית. אפשר לשלב מסגרות וינטאג', או אביזרים, ורקע אחר התואם את נושא בת המצווה. 
 • קיר הוליווד - בהשראת אירועי סלבריטאים גדולים מהחיים, הכניסה בשילוב קיר הוליווד כוללת תפאורה ממותגת עם שמה של נערת בת המצווה ותאריך האירוע או קישוטים נוספים. האורחים יכולים להצטלם כאילו היו בהקרנת בכורה של סרט שובר קופות.
 • קיר פרחים או אותיות - קיר מהמם מעוטר בפרחים או עם שמה של נערת בת המצווה. שילוב עם אותיות ענק שיוצר כניסה שובת לב ומהממת חזותית.

איך חברת "עד האירוע" יכולה לעזור בהפקת כניסות לבת מצווה?

"עד האירוע" היא חברת הפקות אירועים ותיקה המתגאה ביצירת חוויות בלתי נשכחות, עם כשרון מיוחד ליצירת כניסות גדולות מהחיים. הצוות שלנו מתמחה ביצירת אפקט ה"וואו", ומביא איתו ניסיון עשיר בתיאום כניסות לבת מצווה שהן ייחודיות כמו שהן בלתי נשכחות. אנחנו מבינים שהכניסה נותנת את הטון ומשקפת את אישיותה של נערת בת המצווה ואת דרכה להתבגרות וצמיחה אישית.
 
המומחיות שלנו טמונה לא רק ברעיונות החדשניים שלנו ובתשומת הלב לפרטים הקטנים, אלא גם ביכולת שלנו להתאים כל כניסה לצרכים ולרצונות שלכם. בין אם באמצעות תצוגה מסנוורת של זיקוקים קרים או קיר הוליווד בהתאמה אישית, ובין אם במנגינות נוגעות או אטרקציות אחרות, אנו מבטיחים שכל כניסה שאנו מעצבים תהיה עוצרת נשימה. 
באותו נושא | חבילת סלואו לבת מצווה >>


מאחורי הקלעים: כיצד מתכננים כניסת בת מצווה בלתי נשכחת? 

יצירת כניסה בלתי נשכחת לבת מצווה נשענת על שילוב מוקפד של דיוק טכני וחזון יצירתי. "עד האירוע" ניגשים לתהליך בשלבים מאורגנים ומסודרים. למשל: 

יעוץ ראשוני וגיבוש רעיונות 
 • שלב ראשוני זה כולל שיחות עם המשפחה כדי להבין את אישיותה של נערת בת המצווה, תחומי העניין והחלומות שלה ליום המיוחד. זהו תהליך שיתופי שבו רעיונות משותפים, מתחילים לקרום עור וגידים.
 • בהתבסס על הייעוץ, הצוות שלנו מנסח סדרה של אפשרויות כניסה. בשלב זה ניתן להתחיל לגבש רעיון ולבחור נושאים, צבעים ואלמנטים שמתאימים לאסתטיקה הדרושים. 
תכנון טכני תיאום 
 • הצוות שלנו מבצע הערכה יסודית של המקום כדי להבין איך לעצב את הכניסה בפועל. זה כולל החלטה לגבי נקודות כניסה, מקום למתקנים ולתפאורה וכדומה. 
 • שלב התכנון הטכני יכול לכלול את פירוט אביזרי התאורה, סאונד, אפקטים מיוחדים (כמו זיקוקים קרים) וכדומה. כל הקונסטרוקציות מותאמות לכניסה. במידת הצורך עורכים תיאום עם ספקים נוספים. 
הצלחת הכניסה בערב האירוע 
 • כדי להבטיח ביצוע מיטבי, יתכן ויתבצעו חזרות. זה כולל תזמון ותיאום של אלמנטים טכניים כמו הדלקת תאורה ואפקטים מיוחדים ברגע הנכון.
 • ביום בת המצווה, הצוות שלנו נמצא במקום כדי לפקח על כל פרט בכניסה. תיאום עם אנשי צוות, ניהול ההתקנה ושיפורים אחרונים, כדי לוודא שכל היבט של הכניסה מתפתח באופן מושלם.
 • גם לאחר תכנון יסודי, לעתים נדרשות עוד התאמות של הרגע האחרון. הצוות שלנו נשאר גמיש, מוכן לכל פתרון יצירתי או שינוי שמתבקש ברגע האחרון. 

מה המחירים לכניסת בת מצווה ב"עד האירוע"

ב"עד האירוע" אנו מבינים שכל בת מצווה היא ייחודית. לכן, התמחור שלנו מתוכנן להיות גמיש, להתאים לתקציבים שונים. המחירים תלויים במספר גורמים:
 • תאריך - עיתוי האירוע יכול להשפיע על המחיר (עונות שיא או תקופה שבה פחות נערכים אירועים). 
 • סוג האטרקציה שהוזמנה – רמת המורכבות וההיקף של הקמת האטרקציה של הכניסה ורמות הביצוע, משפיעים על העלות. האפשרויות כוללות החל בכניסות סטנדרטיות ואלגנטיות וכלה בהופעות מורכבות שכוללות טכנולוגיה חדשנית והופעות חיות.
 • חבילות שירות מקיפות - אנו מציעים אפשרות להזמין חבילה מקיפה הכוללת לא רק את הכניסה אלא גם היבטים אחרים של תכנון האירוע וביצועו, אמנים, בדרנים, עמדות כיבוד זמרים ועוד. 
 • רמת התאמה אישית - מידת ההתאמה האישית הנדרשת לכניסה משפיעה גם היא על המחיר. כניסות מותאמות אישית ומיוחדות זקוקות להיערכות נוספת. 
אנו ממליצים ליצור קשר ישירות עם "עד האירוע". הצוות שלנו ישמח לספק הצעת מחיר אישית. 

אטרקציות נוספות שיכולות להתאים לאירוע בת מצוו

מעבר לכניסה, "עד האירוע" מציע מגוון אטרקציות נוספות כגון מתקנים מתנפחים, פתרונות תפאורה ועיצוב, עמדות כיבוד ופינוקים מיוחדים. ניתן להתאים כל אחת מהאטרקציות לנושא או לקונספט שמתאים לכם. 
קיר אוסקר+ קיר הוליווד לבת מצווה - אטרקציות לאירועים
קיר אוסקר
קיאק פירות/ קיאק פירות לבת מצווה - אטרקציות לאירועים
קיאק פירות
לייזרים/ לייזרים לבת מצווה - אטרקציות לאירועים
לייזרים
אותיות מוארות/ אותיות מוארות לבת מצווה
אותיות מוארות
Coi בניית אתרים