ניסים חדד - אמן חושים, מנטליסט

רוצים לארגן אירוע שהמשתתפים בו לא יפסיקו לדבר עליו?

חולמים על אירוע בו כולם ישימו את הטלפון בצד וישכחו ממנו במהלך ההופעה?


​​​​​​​רוצים לראות את כל הטירוף שאתם פוגשים רק בטלוויזיה, אצלכם באירוע על הבמה מול הקהל?ניסים חדד. אמן חושים ישראלי מפורסם ומומלץ ומנטליסט יעשה לכם את האירוע שחלמתם עליו.

האורחים כולם יהיו מרותקים לאורך כל ההופעה וייצאו ממנו נפעמים ומופתעים.

ניסים חדד - אמן חושים ומנטליסט מומלץ! 

אני ניסים חדד, רווק בן 26 (יליד 05.09.96) לפני מעל לעשור נכנסתי לתחום הזה של קריאת מחשבות, קסמים, מנטליזם וכל מה שנלווה לכך.
נהניתי להציג בפני חבריי דברים קטנים, טריקים שונים של אמן חושים ובהחלט היה לזה קהל אוהד. הכרתי על הדרך כמה וכמה אמני חושים צעירים ויחד קבענו פגישה עם אורי גלר.
ישבנו יחד בבית קפה ואז אורי גילה לנו את הסוד.
הוא אמר לנו כך: (והמשפט הזה הפך להיות מורה הדרך שלי בהמשך ההתפתחות המקצועית שלי בתחום המנטליזם) 


''דעו לכם, אורי גלר שאתם מכירים היום נוצר מדבר אחד.
מזה שאף פעם לא אמרתי לא! על כל מה ששאלו אותי אם אני יודע לבצע, עניתי – כן גם אם לא היה לי באמת מושג מה ואיך לעשות את זה. בהמשך תמיד מצאתי את הדרך''אורי גלר ממליץ על ניסים חדד 

אורי גלר הגדול ממליץ בחום על ניסים חדד. האומן שאכן הצליח לפרוץ לעצמו דרך אומנותית ברמה גבוהה כל כך, יחסית תוך זמן קצר כאשר הוא בהחלט מוביל בתחום הזה של מנטליזם על כל הנלווה לכך, בהנחיית אירועים והגשה מקצועית מדהימה במיוחד של הופעות מוצלחות ומפתיעות.

ואם אורי גלר ממליץ, אין לנו הרבה מה להוסיף​​​​​​​

ניסים חדד | אמן חושים | מנטליסט | אמן חושים ישראלי מפורסם | מנטליסט ישראלי מפורסם |


​​​​​​​מעניין שמיד למחרת הצלחתי ליישם את הכלל הזה של אורי גלר. חבר צלצל אליי ושאל האם אני מעלה הופעות. בלי לחשוב פעמיים, עניתי לו מיד – ברורר! וזה היה הפתח הראשון להופעה הראשונה שלי. משם הכל התגלגל מהר מאוד. ההופעות בכל רחבי הארץ, ההופעות בעולם הגדול וכמובן גם ההופעות ברשתות התקשורת השונות.


ניסים חדד ישאיר את הקהל פעורי פה 


אז מה עושה ניסים חדד?

ניסים מעלה כיום הופעות בידור, קריאת מחשבות, מנטליזם בשילוב כלים מתחומי ה - NLP, סוגסטיה ועוד.

ההופעות שניסים מציג כיום נבנו מחדש לאחר מסע לימודים ממושך בבתי ספר חשובים לכך בארץ. ההופעות מתוכננות באופן כזה שהן מצליחות לגעת בכל אחד שיושב בקהל. כולם מרותקים, כולם קשובים ואין מי שלא מתעניין במה שקורה על הבמה.

חשוב לציין כי אופן ההגשה שזהו בעצם הכלי בו מגיש האמן את המופע, חייב גם כן להיות ברמה גבוהה במיוחד וניסים חדד בהחלט חתום גם על כך.


אילו סוגי מופעים ניסים חדד יודע לעשות?

ההופעות של ניסים חדד הם לא ההופעות הקלאסיות של הקוסם ששולף שפן מהכובע או זה שחותך את העוזרת ומרכיב אותה מחדש. מודבר על הרבה מעבר לזה. הקטעים של ניסים חדד הם מתחום המנטליזם. כלומר, מופע שכולל השפעה על תת המודע של האדם הנמצא מולו, קריאת מחשבות, שליטה על המחשבות שלו, על התחושות שלו ואפילו על חוש הטעם שלו.

המופעים הללו תמיד מצליחים להפתיע את כולם כאשר הם שומעים פתאום דברים שהם חשבו עליהם בינם לבין עצמם כאשר אמן החושים משמיע את הכל בפני כולם. 

אמן החושים אף מצליח ליצור תחושות מוטעות כמו מגע או תחושה כלשהי וכן הלאה מבלי שבאמת תהיה לכך סיבה כאשר הכל כביכול נעשה רק באמצעות כוח המחשבה.​​​​​​​


אמן חושים 

כשאתם רוצים להציג תוכנית ייחודית באירועים שונים כמו אירועי חברה, אירוע לצוות, ערב גיבוש או אפילו מסיבת יום הולדת או מסיבת בר / בת מצווה, אמן החושים הוא זה שיוכל למלא את המשבצת ובצורה הכי מוצלחת שרק יכולה להיות. אמן חושים מעניק חוויה ייחודית לכל המשתתפים כאשר הם חווים משהו שנדמה על פניו לגמרי על טבעי. אמן החושים מצליח לקרוא את מחשבותיהם, ליצור בהם תחושות, להשפיע על החושים שלהם ועוד קטעים מרתקים שמותירם את כולם פעורי פה ממש כמו בתחושת קריאת מחשבות


מופע מנטליסט

מופע של מנטליסט זה למעשה מופע שמחליף את מופע הקסמים הילדותי. זהו סוג של קוסם למבוגרים כאשר הקסמים כביכול נעשים בלי עזרים או חפצים כלשהם. הם מתמקדים בעיקר בכוח המחשבה. המנטליסט משתלט על המחשבות של האדם העומד מולו. הוא משפיע על תת המודע שלו ועל המחשבות שלו כך שזה נראה שהוא בעצם מנחש את המחשבות שחולפות במוחו.

הופעה כזו של מנטליסט תמיד מצליחה להפעים את כולם אך זאת רק אם ההופעה מוגשת בצורה מקצועית וזורמת היטב.


קריאת מחשבות

מופע של קריאת מחשבות זהו תמיד מופע מרשים ומיוחד. מי לא מופתע כאשר יש מי שמצליח לקרוא בצורה בהירה את המחשבות שלו? מופע כזה אשר בו עולים מתנדבים מהקהל ופשוט נקראים על ידי אמן החושים כמו מתוך ספר פתוח זהו מופע מדהים במיוחד שמצליח תמיד להקסים את הנוכחים.


קוסם למבוגרים

הקהל הבוגר לא כל כך מתחבר לקסמים הרגילים, גם אם מדובר באירוע למבוגרים. הקהל הבוגר כבר אינו תמים והוא תמיד ינסה לעלות על הטריק ועל מה שעומד מאחורי הקסמים. לעומת זאת בהופעות של מנטליסט, זה לגמרי שונה. הקהל שמגלה מהר מאוד את הרמה המקצועית של הקוסם ונוכח לראות כי אכן יש כאן קטעים לגמרי לא ברורים, מתחבר מהר מאוד לסיטואציה ונהנה ממנה ממש לכל אורך המופע.


אירועי חברה וימי גיבוש

אירועי חברה הם כבר מזמן חלק מחיי התרבות שלנו. ימי הגיבוש לצוותים הפכו גם הם לאירוע חובה אותו אמור כל מנהל צוות לארגן עבור העובדים שלו. ימי הגיבוש הם אלו שמעניקים את האנרגיות, מחזקים את המוטיבציה ומכניסים הרבה מאוד אדרנלין בעובדים. ברגע שמגבשים את הצוות, מפרגנים להם תוכניות בידור שוות, אוכל טוב וזמן איכות בו הם יכולים לבלות עם העמיתים בצוות בלי שהמשימות היומיומיות בעבודה נושפות בעורף. 

חשוב לזכור. אם עושים אירוע חברה או יום גיבוש, חייבים ליצוק בו הרבה תוכן איכותי וערכי. בלי תוכן כזה,, לא תהיה כל הצדקה להוצאת העובדים מהבית או מהעבודה כדי לבלות ביום הגיבוש שהוא למעשה בלי תוכן ממשי.

על כן, אם זהו אירוע לקהל הבוגר, משתתפים בו אנשים ברמות אינטליגנציה גבוהות, אתם חייבים לחשוב היטב על התוכנית שאכן תתאים לאירוע הזה ותעניק לצופים ערך מוסף עם הנאה מאירוע ברמה אינטלקטואלית גבוהה.


אז אם גם אתם רוצים לשדרג את האירוע שלכם למשהו מיוחד באמת, ניסים חדד הוא הכתובת, הוא זה שיהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח. האורחים לא ישכחו לכם את התוכנית המהממת שארגנתם עבורם.


​​​​​​​
מופע של מנטליסט תמיד יעשה את העבודה ובצורה הכי טובה.

כי המופע של המנטליסט הוא תמיד מפתיע, הוא יוצר תחושה של ציפייה בקרב הקהל והם תמיד יישארו נדהמים והמומים ממש מההופעה. 

ניסים חדד | אמן חושים | מנטליסט | אמן חושים ישראלי מפורסם | מנטליסט ישראלי מפורסם |

השלושה הכי ניצפים של ניסים חדד מנטליסט מפורסם ואמן חושים מומלץ וישראלי

לא האמנתי שזה מה שהיא תבחר
לא תאמינו על איזה שם הוא חשב
כשמשלבים בין קריאת מחשבות לטירוף
עוד על מנטליסט, אומן חושים
אומן חושים
קוסם למבוגרים
מנטליסט לאירוע חברה
קריאת מחשבות טלפתיה
Coi בניית אתרים