על מה צריך להקפיד בתכנון בר/ת מצווה? איך מתכננים בר/ת מצווה

על מה צריך להקפיד בתכנון בר/ת מצווה?

אירוע בר/ת מצווה הוא ללא ספק אירוע מרגש ביותר הן עבור הנערה החוגגת והן עבור הוריה ובני משפחתה. מרבית הנערות חולמות על אירוע בת המצווה שלהן ומצפות שהוא יראה בדיוק באופן שבו הן חולמות עליו. תכנון אירוע מעין זה חייב להיות מדויק ולהתבצע בצורה נכונה, שלב אחר שלב וזאת בכדי שהאירוע יהיה לא פחות ממושלם, ישמח את הנערה החוגגת וישאיר לה חוויה ייחודית שתותיר בה חותם לכל החיים.


כיצד מתכננים אירוע בת מצווה בצורה נכונה?

הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לתכנו את אירוע בת המצווה של בתכם בצורה הטובה ביותר:

הדבר החשוב ביותר הוא כמובן לקבוע מועד לבת מצווה. חשוב מאוד לבחור את התאריך הנכון ביותר, כאשר לא פעם זה לא יהיה התאריך המדויק של יום הולדתה של הנערה. לעיתים תאריך יום הולדתה ה12 נופל על שבת או חג, לעיתים התאריך נופל על אירועים חשובים אחרים ועל כן, קביעת המועד הנכון הוא דבר חשוב ביותר. בהתאם למועד זה, ניתן לבחור את המקום שבו יערך האירוע ועוד.

הדבר השני שיש לעשות הוא להגדיר תקציב לבת מצווה. על אף שלא פעם הורים חשים כי השמיים הם הגבול בתכנון אירוע מעין זה, הרי שחשוב לזכור כי תקציב בסופו של דבר הוא מוגבל ועל כן, יש להגדיל תקציב מראש ובהתאם אליו לערוך רשימה של כל הדברים החשובים ביותר שיהיו מבחינתכם בבת המצווה. כמובן שכדאי לערוך גם סקר מחירים בין הספקים השונים על מנת למצוא את המחיר המשתלם ביותר.

דבר שלישי שחשוב לדאוג לו לקראת אירוע בת מצווה הוא כמובן מספר האורחים שיגיעו. כדאי מאוד לערוך רשימה של האורחים הפוטנציאלים וזאת בכדי להבין כמה אורחים הולכים להיות באירוע ובהתאם לכך באיזה מקום אתם יכולים לבחור לעריכת האירוע בהתאם לכמות האורחים. ישנם לא מעט הורים שבוחרים לערוך לנערה שני אירועים נפרדים, כאשר אירוע אחד יתאים לקהל הצעיר יותר שהם חבריה של הנער ואירוע אחר יהיה משפחתי יותר. יחד עם זאת, אם החלטתם ללכת על אירוע אחד, חשוב מאוד לשלב בין הקבל המבוגר לקהל הצעיר בצורה נכונה. לאחר שמגדירים מספר אורחים יש לבחור את המקום המושלם עבור האירוע מבחינת הקייטרינג שמוצע בו במידה ומדובר על אולם אירועים או גן אירועים, העיצוב, התאורה, ההגברה במקום ועוד.

עוד דבר שחשוב לדאוג לו הוא כמובן הזמנות. לאחר שאתם יודעים איזה אורחים אתם מעוניינים להזמין, הגיע הזמן להפיק הזמנות לאירוע. הזמנות מעין אלה יכולות להיות דיגיטליות או שהן יכולות להיות מודפסות ומסורתיות יותר. כמובן שכדאי להקפיד על אופציה לאישורי הגעה של האורחים על מנת שתערכו בצורה נכונה.

אם אתם עורכים את האירוע במתחם כלשהו שלא מוצע בו קייטרינג, עליכם לדאוג לפן הקולינרי באירוע. אם מדובר על אירוע צעיר, אתם יכולים לבחור בדוכני מזון שיכולים לשדרג אירוע מעין זה. אם מדובר על אירוע שמתאים גם למבוגרים, כדאי לשקול מנות איכותיות של קייטרינג איכותי.


אטרקציות לאירוע בר/ת מצווה

לאחר שבחרתם מקום לערוך בו את בת המצווה, לאחר ששלחתם כבר הזמנות לאורחים וכבר בחרתם צלם הן לאירוע והן לבוק בת מצווה וגם תקליטן, זה הזמן שלכם לבחור באטרקציות הטובות והמתאימות ביותר לאירוע בת מצווה. ניתן להתחיל בקישוט המקום על ידי אותיות פרחים לבת מצווה דקורטיביות המציינות את ראשי התיבות של שם הנערה, בלונים המציינים את הספרה 12, קיר אוסקר שניתן להצטלם בו. כמובן שכדאי לדאוג גם לצילומי מגנטים שללא ספק מהווים אטרקציה נהדרת או מראת סלפי אם מדובר על קהל צעיר יותר. כדאי לבחור מראש בבר מתוקים טעים ומרשים שישדרג את האירוע כולו ולכל אטרקציה אחרת שתהפוך את האירוע לבלתי נשכח.

Coi בניית אתרים