צמידי לד, צמידי לדים


אחת האטרקציות הכי מלהיבות שתוכלו להביא לחתונה שלכם אלו הם צמידי הלד. צמידי לד לחתונה יכולים לשדרג לכם את האירוע להעלות אותו בכמה וכמה רמות. צמידי הלד הם צמידים שהאורחים שלכם יקבלו מיד עם כניסתם לאירוע כאשר אנחנו יכולים למיין לכם אותם על פי צבעים בהתאם לשולחנות שם הם יישבו. כך אתם מרוויחים דבר ראשון את הסדר ואת הארגון של האירוע. כל אורח יידע מיד היכן הוא אמור לשבת ומה המקום שאתם ייעדתם לו באירוע שלכם.
זה בעצם רק הבונוס של הצמיד שלכם כי אם רק תבחרו לחלק את הצמידים הללו לאורחים שלכם, האירוע כולו יהיה הרבה יותר מרומם ומרגש.
אז הבה נלמד מעט על הנושא הזה של צמידי לד לאירועים.

איך צמידי LED מ'עד האירוע' משנים את חווית האורחים בחתונה? 

צמידי לד לחתונה כמו גם לכל סוג של אירוע בו אתם רוצים ליצור אווירה ייחודית, עשויים לשדרג פלאות את האירוע שלכם. הודות לבחירה בצמידים, אתם למעשה יכולים לשלוט על האווירה בקהל. כי הצמידים הם עם תאורה שמתחלפת בהתאם לאנרגיות והמוסיקה באולם. מה שאומר שהאורחים שלכם פשוט יהיו מהופנטים לצבעים המתחלפים להם בתיאום מלא במהלך הריקודים. הרחבה תהיה צבעונית ומפעימה כאשר התחושה של האורחים תהיה של שיתוף ואחדות בשמחה מלאה והשתתפות באירוע.
כאשר הריקודים נעשים מתוך אחידות וכמובן מתוך רצון להעצים את האנרגיה של האירוע, התוצאות בהחלט ניכרות בשטח והאירוע הפך להיות הרבה יורת מיוחד ומרומם.


צמידי LED אינטראקטיביים: הטכנולוגיה מאחורי הקסם

כאשר אנחנו מדברים על צמידי לד לאירוע, אנחנו לא מדברים סתם כך על פנסים המותקנים בצמידים. המדובר הוא בצמידים מיוחדים. צמידי לד חכמים. צמידים שמתוכננים מראש להיצמד למוסיקה ולווליום שלה כאשר כך יש למעשה שליטה מלאה מצד המוסיקה על הצבעים ועל העוצמה של הפנסים שבצמיד.
כדי שאכן הכול יעבוד היטב, אנחנו ושלחים איש צוות מיוחד האמון בדיוק על זה. הוא זה שדואג להחלפת הצבעים ולכך שהצמידים אכן 'יעשו' את העבודה באופן מלא.

כיצד לבחור את הצבעים הנכונים לאירוע שלך

אז אם הבנתם נכון מהי הטכנולוגיה העומדת מאחורי הקסם והצמיד, תוכלו גם להבין כי ישנה למעשה אפשרות לשלוט על הבחירה בצבעים שהצמיד יציג באירוע. אתם רק צריכים להחליט מה אתם רוצים שהצמיד יציג ואיזה צבע בא לכם להשליט באירוע שלכם ומשם אנחנו כבר נעשה את השאר. האורחים שלכם לא יבינו מאיפה זה בא להם... הצמיד הירוק יקפוץ לוורוד, יהפוך לאדום ויחזור לירוק בקצב בלתי מתקבל על הדעת.
ברור שהתמונות והצילומים של אירוע כזה באמצעו צילמי LED יהיו גם כן מרשימים באופן מיוחד.
ליצירת קשר מלאו פרטים או התקשרו: 055-99-23456

מדריך לשימוש בצמידי LED בחתונה: טיפים ורעיונות מ'עד האירוע'

אנחנו בחברת 'עד האירוע' לא באמת משאירים אתכם לבד. אנחנו לא רק משכירים לכם את הצמידים. אנחנו שוליים לכם שני אנשי צוות שהם למעשה יהיו במקום ויוודאו כי אכן הצמידים עושים את שלהם ומעצימים את האירוע. איש צוות אחד יחלק את הצמידים לכלל האורחים שלכם כאשר איש הצוות השני ידאג לכך שאכן הצמידים יפעלו כפי שאתם מצפים מהם. זה כולל את הבחירה בצבעים, המעבר שלהם וכל מה שהצמידים למעשה אמורים לעשות באירוע שלכם.

כפי שכבר ציינו, החלוקה של הצמידים תהיה בהתאם לחלוקת השולחנות באירוע עלפי המיקום שבחרתם לכל אחד מהאורחים. כך אתם מרוויחים בעצם שתי ציפורים במכה אחת. גם סגרתם את הפינה שך האטרקציה לאירוע וגם הרווחתם את הסדר והארגון של האירוע מבחינת סדרי הישיבה. כל אד יצליח למצוא בקלות רבה את מקומו באירוע בלי שיתעורר בלגן מיותר.

ברגע שאתם פונים אלינו לצורך קניית ציוד או שכירות של ציוד לאירוע שלכם, אתם כבר יכולים להיות רגועים שתקבלו בסופו של דבר את הדבר הכי נכון עבורכם. כי זה מה שאנחנו מציעים. אטרקציות לאירועים מכל הסוגים ובכל אפשרות לצד ליווי מקצועי מלא לכל אורל האירוע לכל תקלה או אפילו רק לכל שאלה שעשויה להתעורר במהלך האירוע.


אנרגיה וצבע לרחבת הריקודים

השימוש בצמידי LED במהלך הריקודים יוצר הרבה אינטראקציה בין האורחים שנהנים לראות את הצבעים המשתנים בקצב מתואם. הריקודים הופכים להיות הרבה יותר מלהיבים כאשר הצבעים מתחלפים בקצב והמראה הוא מרשים במיוחד.
ברור שבעזרת הצמיד אתם גם משדרגים את התמונות שיישארו לכם מהאירוע כי כל הצילומים ייעשו על רקע הצמידים הזוהרים. מה שבהחלט יותיר בידיכם מזכרת מעניינת ומרשימה במיוחד.


שימוש נכון ובטוח בצמידים

כפי שכבר ציינו, לצורך חלוקה של צמידי LED כמו גם לצורך התפעול הנכון שלהם, אנחנו דואגים לכך שאתם תקבלו שיורת מלא של אנשי מקצוע שיגיעו לאירוע ויתדרכו אתכם באופן מלא איך וכיצד להפיק את מלוא התועלת מהצמיד. בפועל, אתם לא תצטרכו לעשות דבר. היות ואנשי המקצוע שלנו יישארו בשטח וידאגו לכך שהצמידים אכן יעשו את העבודה.
אחרי הכול, גם תוכלו לבחור להשאיר את הצמידים בידי האורחים כאשר זו תהיה המזכרת שלהם מהאירוע הייחודי שהפקתם.
'עד האירוע' – הצוות שידאג לאירוע שלכם!
אם חיפשתם היכן לשכור צמידי לד לאירוע, הגעתם בדיוק למקום הנכון. הצוות המקצועי שלנו ערוך לתת לכם את המענה המושלם לכל שאלה, לכל תהיה ולכל צורך בכל סוג של אטרקציה שאתם רק רוצים או חולמים עליו.
אנחנו נדאג לספק לכם את כמות הצמידים הרצויה עם ההדרכה המלאה, הליווי המלא וכל מה שחשוב כדי שהאירוע שלכם בסופו של דבר יהיה הכי שמח וגם הכי מושלם.

אטרקציות דומות נוספות

זיקוקים קרים/ זיקוקים קרים לחתונה - אטרקציות לאירועים
זיקוקים קרים
עמדת צילום/ עמדת צילום סלפי - אטרקציות לאירועים
עמדת צילום סלפי
שביל בלוני לד/ שביל בלוני לדים - אטרקציות לאירועים
שביל בלוני לד
שופרות/ שופרות לבר מצווה - אטרקציות לאירועים
שופרות
ועוד המון… אטרקציות לאירועים נוספות שתמצאו רק אצלנו!
-----------------------------------------------------------------------------------------
 **לחזרה לעמוד חבילות סלואו לחתונה 2024 !!
 
------------------------------------------------------------------------------------------
 **לחזרה לעמוד אטרקציות לחתונה 2024 !!
​​​​​​​
Coi בניית אתרים