| תותחי עשן לחתונה | תותחי עשן לבר מצווה | תותחי עשן לבת מצווה | אטרקציות לאירועים |

תותחי עשן לחתונה, תותחי עשן לבר/ת מצווה

יתרונות תותחי עשן לאירועים

במשך הרבה מאוד שנים ניתן היה לראות תותחי עשן בעיקר באירוע מוזיקה גדולים ובפסטיבלים, אבל כיום – גם אתם יכולים. אצלנו ניתן להזמין תותחי עשן המתאימים למגוון רחב של אירועים.

תותחים מסוג זה מביאים עימם אווירה גדולה מהחיים וביכולתם להעשיר אין ספור אירועים, קטנים או גדולים. התותחים "יורים" למעלה באוויר או מסביב עשן בעוצמה רבה, ויוצרים אפקט מופלא ומרהיב עין. השימוש בעשן לבן או צבעוני מאפשר להשיג המון יתרונות בשדרוג אירועים: 
  • אפקטים מרהיבים - תותחי עשן מוסיפים אפקט מרהיב וחגיגה לעיניים באירוע שלכם. היכולת לשחרר עשן צבעוני לגובה או לעבר רחבת הריקודים הופכת את האירוע לבעל יופי בלתי רגיל. 
  • התאמה לכל חלל וסביבה - תותחי עשן מודרניים יכולים להשתלב באין ספור אירועים ובסוגים שונים של חללים ומיקומים. למשל ניתן להשתמש בהם באירועי פנים או בחוץ, כך שניתן להכניס אותם לאירוע שלכם ולא משנה היכן או מתי הוא מתקיים. 
  • התאמה לסגנון שלכם – בזכות מגוון סוגי עשן ואפשרויות של צבעים, תוכלו להזמין תותחי עשן כך שיתאימו לקונספט האירוע, לצבע האולם או גן האירועים ובהתאם לרמת הצבעוניות המועדפת. 
  • אפקט עשן שמצטלם נהדר - האפקט הדרמטי שנוצר על ידי תותחי עשן מכניס לאירוע אין ספור רגעים נפלאים לצילומים עם המשפחה, חברים או אורחים. זה הופך את האירוע לבולט וייחודי, הרבה מעל הסטנדרט. 
  • יצירת האווירה שרוצים - תותחי עשן יכולים לייצר את האווירה המועדפת והרצויה. למשל, ניתן לפזר עשן כך שהאירוע יצטייר כחגיגי מאוד. ניתן לפזר עשן ברגעים שהופכים את האירוע למאוד דרמטי או מסתורי. ניתן לייצר בעזרת עשן דמוי ערפל אווירה מקפיצה ודינאמית, על ידי פיזור עשן בזמן הריקודים. 

לאיזה סוג אירוע מתאים תותחי עשן?

תותחי עשן נחשבים לפתרון מגוון להפליא, כלומר ניתן לשלב אותם במגוון רחב של אירועים. הרבה אנשים מזמינים כיום תותחי עשן לחתונה, והם גם יתאימו לבר או בת מצווה. תותחי העשן מצטיינים ביצירת רגעים מרגשים ובהדגשת רגעי מפתח למשל בחתונות, כאשר ניתן להשתמש בהם ברגעי השיא כמו הכניסה הזוגית של החתן והכלה לאולם או לקראת הריקוד הראשון. 

באירוע בר ובת מצווה נהנים גם כן מהאווירה הכיפית והחגיגית שיכולים ליצור תותחי עשן. העשן המרהיב שניתן לשלב עם צבעים או לייזרים, הופך את האירוע לבלתי נשכח ומכניס הרבה שמחה והתרגשות בקרב החוגגים הצעירים ואורחיהם. 

בנוסף, תותחי עשן יכולים להתאים לעוד שלל מסיבות, חגיגות, ימי כיף, מסיבת רווקות, אירוע חברה. תותחי עשן משתלבים בכל מיני קונספטים, כאשר הם יכולים להשתלב בנושא הערב וליצור אפקט מרשים ומפתיע. 


איך יראו תותחי העשן באירוע שלי?

אם תרצו לדעת איך צפויים להיראות תותחי עשן לאירועים באירוע שלכם, דמיינו את הדבר הבא. אתם נכנסים לחלל האירועים שבו האווירה כבר מלאת התרגשות וציפייה. האנרגיה עולה, האורחים נפגשים, משוחחים, קולות צחוק ממלאים את האוויר.

כעת, עמדת הדי.ג'יי או אזור ייעודי אחר ליד רחבת הריקודים עומדים להפוך למוקד של מחזה בלתי נשכח. כאן נכנסים לתמונה תותחי עשן שמכניסים אפקט שפעם היה אך ורק חלק מוידאו קליפים או ממסיבות ענק. פרצי העשן נכנסים לתמונה ברגעים הנכונים, שמעלים את מפלס ההתרגשות, הכיף והשמחה. 

ניתן לשלב את תחילת מופע העשן ביחד עם המוזיקה שהכי אוהבים. ניתן לתכנן שחרור פתאומי ומסונכרן של עשן בעוצמה גבוהה מהתותחים, באופן שעוטף את האזור בענן לבן או בערפל המשולב עם צבעים אחרים.

אלה לא רק תימרות עשן אלא ממש ענן שנוצר ועוטף את האירוע, ומכניס נוף שמימי או סוריאליסטי, שלא מהעולם הזה. העשן סמיך למראה מתערבב באוויר, ומשתלב עם אלומות האורות או הלייזר שחותכות דרכו ויוצר אפקט מרשים ומדהים למראה. ניתן להתאים את התזמון ואת צבעי העשן לפי הרצוי באירוע וכן להשלים באמצעותו את המוזיקה והקצב. 


מה כלול באטרקציית תותחי עשן

שילוב תותחי עשן באירוע שלכם משמעותו הכנסת אטרקציה רב חושית המשלבת צבע, אור וקול. שלושת האלמנטים הללו עובדים יחד כדי להשתלב ולהעצים את אווירת האירוע.

כל אלה הופכים את רחבת הריקודים או האזור סביב עמדת הדי.ג'יי ללב של הערב, ללב של החגיגה. ניתן לתאם את העשן עם רגעים מיוחדים, כמו השמעה של שיר מיוחד, כניסת אנשי הכבוד (חתן כלה, נערת בת המצווה, מצטיינים באירוע חברה וכדומה).

זהו סימן דרמטי לכך שמשהו חשוב ומרכזי באירוע קורה ממש עכשיו. אך אטרקציית תותחי העשן אינה קשורה רק לאפקט ויזואלי. מדובר ביצירת חוויה סוחפת, שיכולה להדהים, לרתק או להרקיד את הקהל. בין היתר ניתן:
  • להזמין שילוב של עשן עם לייזרים, אותם ניתן להפוך ליצירה בעלת אפקט אומנותי. 
  • לשלב בין תותחי העשן לבין המוזיקה המותאמת שנותנת את הטון והקצב של האירוע. 
  • לשלב בין תותחי עשן לבין זיקוקים קרים, לרגע של שיא באירוע. 
  • לשלב בין תותחי עשן לבין כניסה לאולם על גבי כרכרת סינדרלה (בבת מצווה) או לשלב עשן עם צעידה על השטיח האדום. 
  • בעיקרו של דבר, תותחי עשן באירוע שלכם נוגעים בכל החושים. מדובר ביצירת אומנות חיה, שאפשר לשלב עם מגוון רחב של אטרקציות משלימות או מפתיעות, כגון חלוקת אביזרים על רחבת הריקודים או צילומים מפתיעים. 

תותחי עשן לחתונה מושלמת

תותחי עשן משתלבים נהדר בחתונות מודרניות מושלמות. פרצי העשן מעצימים את האירוע, ברגעים כי גדולים שלו, בין אם באולם ובין אם בגן אירועים או באירועי חוץ בכל מקום.

עבור זוגות המבקשים ליצור חתונה בלתי נשכחת ומהממת למראה, תותחי עשן מהווים הזדמנות לרומם את החגיגה שלהם ולרומם את האנרגיה הטובה. השימוש בעשן יכול להפוך רגעי מפתח בחתונה לחוויות שלא מהעולם הזה. כך למשל פיזור עשן בזמן הכניסה המפוארת של בני הזוג. פיזור עשן בזמן הריקוד הראשון שלהם או לאחר החופה או אפילו ברגע של חיתוך העוגה.

דמיינו בלבכם את רחבת הריקודים עטופה בערפל מעושן עדין, עם תימרות עשן צבעוני המיתמרות באוויר כשהזוג הטרי נצמד זה לזו בריקוד הראשון.
האיכות האוורירית של העשן, בשילוב תאורה מתאימה בונים את רגעי השיא של הערב הגדול, חתונה מושלמת במלוא מובן המילה. 

תותחי עשן בחברת עד האירוע

ב"עד אירוע" אנו מבינים את חשיבות הדיוק, הבטיחות והאסתטיקה, כאשר משלבים תותחי עשן בחגיגות החתונה ובכל אירוע אחר. תותחי העשן המקצועיים והעוצמתיים שלנו מתאימים למגוון סוגי אירועים, אירוע פנים וחוץ, מאולמות אינטימיים ועד לחללי חוץ רחבי ידיים. אנו שמים בראש סדר העדיפויות את התאמת הביצוע לרצונכם ולאופי האירוע שלכם. הצוות שלנו ילווה את הביצוע וידייק אותו, בדיוק עבור החתונה שלכם. 

האם תותחי עשן יפעלו לאורך כל האירוע?

תותחי עשן מתוכננים לשדרג רגעים שונים במהלך אירוע, ולאו דווקא להיות בשימוש רציף לאורך כל האירוע. לדוגמה, הצבת תותחי עשן במהלך כניסת החתן והכלה, בליווי הליכתם אל החופה, בתחילת הריקודים, עשן בשילוב עם שיר החתונה ועוד.

המטרה היא להעצים את הרגעים הללו ולהפוך אותם לבלתי נשכחים. עם זאת, התזמון וההפעלה של תותחי העשן תלויים ברצון ובטעם שלכם. ניתן להפעיל אותם על פי לוח הזמנים של האירוע שלכם והרצון שלכם וכן ללוות איתם את רחבת הריקודים באופן יותר מתמשך. 


האם תותחי עשן בטיחותיים?

מבחינת בטיחות תותחי עשן שלנו המשמשים באירועים מגוונים, עומדים בתקני בטיחות מחמירים. הם מתוכננים להיות בטוחים לשימוש פנימי וחיצוני כאחד, ומבטיחים כי פעולתם אינה מהווה סיכון לאורחים, למקום האירוע או לסביבה.

תותחי עשן מתוכננים לעמידה בכל תקנות הבטיחות ובנוסף, אנשי המקצוע המפעילים אתם מיומנים בהפעלה בטוחה ובטיפול על הצד הטוב ביותר. העשן המיוצר אינו צורב, הוא עשוי מחומרים בטוחים ומתפזר במהירות לאחר כיבוי התותחים. מוזמנים לפנות אלינו ולקבל מענה נוסף לכל שאלה ולכל צורך לקראת אירוע גדול מהחיים. 

אטרקציות דומות נוספות

זיקוקים קרים/ זיקוקים קרים לחתונה - אטרקציות לאירועים
זיקוקים קרים
אותיות פרחים לחתונה/ אותיות פרחים לחתונות - אטרקציות לאירועים
אותיות פרחים לחתונה
לייזרים לחתונה/ לייזרים לאירועים - אטרקציות לאירועים
לייזרים
תאורה לחתונה/. תאורת במה לחתונה - אטרקציות לאירועים
תאורה לחתונה
ועוד המון… אטרקציות לאירועים נוספות שתמצאו רק אצלנו!
-----------------------------------------------------------------------------------------
 **לחזרה לעמוד חבילות סלואו לחתונה 2024 !!
 
------------------------------------------------------------------------------------------
 **לחזרה לעמוד אטרקציות לחתונה 2024 !!
​​​​​​​
Coi בניית אתרים